Yükleniyor

Hakkımızda

 

2013 yılında Boya ve Isı Yalıtım ürünleri ile faaliyete başlayan Tempo markamız , üretimini Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş.’nin Gebze ve Kayseri tesislerinde toplamda 252.000 metrekarelik alanda, TS EN ISO-9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi Sistemi , TS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikalı modern tesislerinde gerçekleştirmektedir. Tempo markası ile boya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kısa sürede yayılımını tamamlayarak tüm Türkiye ‘ de 2000 ‘ den fazla noktada satışını sürdürmektedir.

Üretim teknolojisi, ürün kalitesi, çevre ve insan sağlığına duyarlı ürünleri ve rekabetçi fiyat politikası ile öne çıkan Tempo markası, hizmet ağını her geçen gün genişleterek tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tempo markası ürün gamında İç Cephe Su Bazlı Boya ve Astarlar, Dış Cephe Su Bazlı Boya ve Astarlar, Sentetik Boya ve Astar ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz, Türk Standartları Enstitüsü tarafından test edilmekte ve belgelendirilmektedir.

Tempo, ilerleyen dönemlerde tüketici talepleri ve teknolojik gelişmelere göre ürün gamını geliştirmeyi, kalite ve hizmeti rekabetçi fiyatlar ile sunarak ulusal pazarda büyümeyi hedeflemektedir.